Gratis

Inginer Constructii

Teamland SRL

Candidatul Ideal

Domeniul de activitate: Execuția de elemente din beton prefabricate precomprimate, utilizate în domeniul infrastructurii rutiere, construcțiilor civile, industriale și agricole.

Cerinte:
• Studii superioare finalizate în domeniul Construcțiilor sau Tehnic.
• Experiență de 3-5 ani într-o poziție similară.
• Capacitatea de a citi și interpreta desene tehnice și planșe tehnice.
• Cunoștințe solide în realizarea inspecțiilor vizuale și dimensionale ale produselor finite.
• Experiență în utilizarea instrumentelor de măsură pentru verificarea dimensiunilor și toleranțelor pieselor și componentelor.
• Abilitatea de a implementa și menține documentele standard în sistemele de management al calității.
• Experiență în actualizarea continuă a documentației pentru a reflecta modificările și îmbunătățirile proceselor de calitate.
• Limba engleză la nivel mediu (vorbit și scris).
• Permis de conducere.
• Utilizare avansată a programelor MS Office.
• Abilități personale: lucru în echipă, înțelegerea responsabilității și eticii profesionale, gândire de ansamblu, spirit de observație.

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului:
​• Citirea și interpretarea corectă a desenelor tehnice și planșelor pentru a se asigura că toate specificațiile sunt ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄respectate.
• Revizuirea și validarea documentației tehnice pentru a confirma conformitatea cu standardele și cerințele proiectului.
• Efectuarea inspecțiilor vizuale și dimensionale ale produselor finite pentru a se asigura că acestea respectă specificațiile tehnice.
• Utilizarea instrumentelor de măsură adecvate pentru a verifica dimensiunile și toleranțele pieselor și componentelor.
• Actualizarea continuă a documentației pentru a reflecta modificările și îmbunătățirile proceselor de calitate.
• Utilizarea eficientă a Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) pentru a crea și gestiona rapoarte, tabele de date, prezentări și alte documente necesare în activitatea zilnică.
• Pregătirea de rapoarte periodice privind starea calității și înaintarea acestora către management.
• Colaborarea strânsă cu echipele de producție pentru a identifica și rezolva problemele de calitate în timp util.
• Comunicarea clară și eficientă cu colegii și managementul, fără a fi critic sau rigid.

Pachetul salarial oferit:
• Bonuri de masă: 40 RON/zi
• Bonus de performanță
• Bonus trimestrial vânzări
• Prima de Paște/Crăciun: 550 RON
• Asigurare de sănătate: Da, acoperă consultații, controale, analize, investigații (RMN, CT), tratamente în ambulator, recuperare medicală, servicii de spitalizare (limită de 10.000 RON/an)
• Asigurare de viață: Da - în caz de spitalizare/deces
• Pensie privată: Co-plată Pilonul 3 - 100 RON
• Tichete de vacanță: 3.000 RON/an
• Mașină de serviciu: Da

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024