Gratis

Inginer Constructii

Comfort Construct

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare, profil tehnic : Construcții ;
  • Experiență minim 1 an in domeniul construcții;
  • Experiența în coordonarea unei echipe multidisciplinare reprezintă avantaj;
  • Cunoștințe privind utilizarea programelor Microsoft Office: Word, Excel, etc;
  • Cunoștințe tehnice specifice domeniului construcțiilor civile și/sau industriale;
  • Cunoașterea legislației în vigoare cu privire la cerințele din domeniul construcțiilor;
  • Comunică clar și eficient, are capacitate de concentrare și răbdare;
  • Abilități de planificare și organizare a activității.

Descrierea jobului

Responsabilități :
  • asigură aprovizionarea cu mijloace fixe si consumabile;
  • asigura respectarea bugetului estimat/alocat;
  • organizează activitatea de transport și recepție ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀a materialelor;
  • raportează neconcordanțele între bugetul estimat si necesar;
  • asigura fluxul de documente necesare perfectării contractelor;
  • urmărește derularea contractelor cu furnizorii de servicii;
  • asigură remedierea situațiilor neprevăzute ;
  • asigură asistență administrativă pentru noi proiecte;
  • analizează piața și estimează necesarul de activități presupuse de fiecare proiect ;
  • propune soluții de ordin administrativ;
  • asigură obținerea documentației și a aprobărilor specifice.
Beneficii:
  • Salariu motivant ;
  • Tichete de masă pentru fiecare zi lucrată în valoare de 40 lei/ tichet ( aproximativ 800 lei/luna);
  • Contract individual de munca pe o perioada nedeterminată în cadrul companiei noastre;
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie stabilă și cu potențial.
Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024