Gratis

Inginer Constructii Ploiesti

Teamland
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti Inginer Constructii proaspat absolvent sau ai deja ceva experienta în domeniu? Ne-ar placea sa te cunoastem! Cautam un Inginer Construcții care sa ni se alature in Ploiesti. Nu conteaza daca esti la inceput de drum sau daca ai cativa ani de experienta – ceea ce conteaza este pasiunea ta pentru inginerie si dorinta de a invata si de a creste alaturi de noi.

Ce ne dorim de la tine:
  • Diplomă de licenta Inginer Constructii;
  • Abilitati de comunicare excelente si spirit de echipa;
  • Dorinta de a invata si de a te dezvolta profesional;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan si de a respecta termenele limita;
  • Permis conducere categoria B;

Ce iti oferim:
  • Salariu competitiv si beneficii atractive;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala și traininguri specializate;
  • Un mediu de lucru dinamic, prietenos și plin de provocari;
  • Sansa de a contribui la proiecte inovatoare și de impact;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Supravegherea echipelor de muncitori pentru a se asigura ca lucrarile sunt realizate conform specificatiilor;
  • Planificarea si gestionarea etapelor ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄proiectului pentru a se asigura ca sunt respectate termenele limita;
  • Inspectia lucrarilor pentru a se asigura ca acestea sunt realizate la standardele de calitate corespunzatoare;
  • Pregatirea si prezentarea rapoartelor de progres si a documentatiei tehnice;

PROGRAM DE LUCRU:

3 schimburi, Luni-Vineri: 06:00-14:30/14:00-22:30/22:00-06:30 (posibilitatea de a se lucra si Sambata);

BENEFICII:
  • Tichete de masa 40 lei/zi;
  • Spor ore noapte 25%;
  • Spor ore Sambata 100%;
  • Asigurare de viata;
  • Asigurare de sanatate;
  • Tichete vacanta 3000 lei/an;
  • 25 zile concediu/an;
  • Prima Paste;
  • Prima Craciun;
  • Al 13-lea salariu;
  • Bonus anual de performanta;
  • Transport asigurat/decontat;

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024