Gratis

Inginer Constructii – Debutant

Best Procurement S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana amabila, comunicativa, operativa, disponibila, care asigura o buna colaborare in echipa si răspunde cu promptitudine la sarcinile primite;
  • Atenție sporita la detalii
  • Studii superioare in domeniul construcțiilor - licența - finalizate sau master in curs
  • Cu sau fără experiența in domeniu
  • Capacitate de lucru atât in echipa, cat si independent
  • Capacitatea de a respecta termenele si orientarea către rezultat
  • Cunoștințe foarte bune de MS Office – in mod special EXCEL

Descrierea jobului

  • Analiza documentațiilor tehnice
  • Studierea caietelor de sarcini si a proiectelor in vederea obținerii de informații relevante pentru emiterea ofertei
  • Realizarea calculelor si analizelor tehnice necesare pentru întocmirea ofertei financiare
  • Solicitarea de oferte din partea furnizorilor / subcontractanților

Beneficii
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipa multidisciplinara cu experienta internationala
  • Posibilitate de creștere profesionala adaptata la talentele si dorintele candidatului in domenii precum: achizitii publice, intocmire oferte tehnice, pregatire oferte financiare, planificare, management de contract.
  • Participarea la proiecte de infrastructura majora precum: autostrazi, aeroporturi, spitale, cai ferate, proiecte majore de apa, mediu, hidrotehnice
  • Colaborarea, in cadrul proiectelor, cu expertii clientilor nostrii, companii internationale de constructii
  • Posibiitatea de dezvoltarea personala si profesionala prin participarea la cursuri de planificare (MS Project, Primavera), ofertare financiara (Intelsoft, E-devize), achizitii publice (specialist achizitii publice).
  • Mediu de lucru atractiv, flexibil

Inființată la începutul anului 2010, având sediul în București, România, Best Procurement furnizează servicii de servicii de consultanță în domeniul infrastructurii.

Suntem o echipa multidisciplinara, cu experienta internationala, care ofera servicii de inginerie si consultanta privind achizitiile publice, managementul de contract si expertize tehnice referitoare la solutionarea disputelor in cadrul Tribunalelor Arbitrale sau de drept comun.

Participam, alaturi de clientii nostrii, companii internationale si nationale de top, la proiecte de infrastructura majora precum: autostrazi, drumuri expres, drumuri nationale, spitale, aeroporturi, cai ferate, proiecte majore de apa, mediu si hidrotehnice

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024