Gratis

INGINER CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE

SOF-AGO-PLUS S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

-Absolvent de studii superioare tehnice, Facultatea de Construcții;
-Persoana organizată,comunicativă, cu spirit de echipă;
-Deține permis de conducere cat.B;
-Atenție la detalii;
-Capacitatea de citire a unei planșe;
-Capacitatea de a lucra cu termene limită.

Descrierea jobului

-Realizează planificarea, coordonarea și conducerea directă a echipelor;
-Coordonarea și monitorizarea lucrărilor pe șantier;
-Identifică neconcordanțele între proiect și situația ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂din teren;
-Verifică lucrările executate;
-Menține relația cu beneficiarul, cu autoritățile etc.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024