Gratis

Inginer constructii civile (Sef santier)

URBAN HOMES SRL

Candidatul Ideal

​- Studii superioare tehnice (inginer constructor);
- Experienta de lucru in domeniul constructiilor, minim 3 ani;
- Abilităţi de planificare, organizare şi coordonare a activităţilor desfăşurate;
- Persoană foarte organizată, cu un spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Competente foarte bune de organizare, planificare, coordonare, control, capacitatea de a lua decizii;
- Capacitate de analiza si sinteza, orientare catre respectarea termenelor si atingerea rezultatelor finale.

Descrierea jobului

- Participa la receptia interna a lucrarilor materialelor si a produselor;
- Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂vedere al calitatii, cantitatii si respectarea termenului de executie;
- Monitorizeaza si participa la toate fazele proiectelor si asigura asistenta tehnica pe toata perioada de executie;
- Centralizarea datelor si comunicare nemijlocita cu reprezentantii beneficiarului;
- Comunicarea si trimiterea de date intre inginer si contabilitatea firmei .

Descrierea companiei

Dezvoltare imobiliara
Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 7 Aug. 2024 Expiră 9 Aug. 2024