Gratis

Inginer automatist

Osborn International SRL

Candidatul Ideal

Domiciliul in zona Gura Humorului si imprejurimi, pe o raza de max. 50km.
Studii superioare – profil electric / automatizari / electronica / calculatoare
Cunostinte de baza in programare PLC & HMI ( Omron, Siemens, Schneider, Eaton, Rockwell, etc )
Cunostinte si experienta MS Office
Cunostinte in programare / operare masini CNC reprezinta avantaj
Cunostinte CAD reprezinta avantaj
Cunostinte bune de limba engleza

Descrierea jobului

Scopul general al postului
Mentenanta / programare / operare echipamente electrice / electronice / automatizari

Descrierea postului – atributii ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄si responsabilitati principale
Set-up si programare echipamente electrice / electronice / automatizari in conformitate cu programul de fabricatie
Set-up si programare echipamente electrice / electronice / automatizari in vederea dezvoltarii de produse noi, executia de mostre
Instruire specifica / supraveghere operatori si tehnicieni in vederea executarii comenzilor de productie
Intretinere – reparatii curente pentru echipamente si / sau module electrice / electronice / automatizari
Elaborare / implementare strategii si programe de mentenanta pentru echipamente electrice / electronica / automatizari
Recomanda mbunatatiri si implementare de sisteme electronice noi si / sau solutii de automatizare
Asigura suport tehnic pentru achizitia de materiale si module electrice / electronice / automatizari
Colaborarea cu personalul de productie din companie, din cadrul grupului OSBORN si / sau cu parteneri externi, pentru imbunatatirea continua a echipamentelor electrice / electronice / automatizari

Descrierea companiei

Cine suntem si ce oferim
Pachet beneficii competitiv, format din salariu de baza + tichete de masa + bonusuri
Un job sigur, intr-un un mediu de lucru placut, tanar si dinamic
Oportunitati de instruire / dezvoltare cariera internationala in cadrul grupului
OSBORN International Romania este o companie de success, cu o traditie de 25+ ani, parte a grupului OSBORN – lider de piata in domeniul finisarii suprafetelor;
Detalii pe https://www.osborn.com
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024