Gratis

INGINER AUTOMATIST

AGROPROD CRASNA COOPERATIVA AGRICOLA

Candidatul Ideal

  • abilitati de comunicare, dinamism,
  • adaptare usoara la schimbare,
  • initiativa, empatie, ︇︌︀︂︈︌︂️​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

  • Inițiativa proactivă și colaborarea cu colegii și superiorii pentru a îmbunătăți eficiența generală a fabricii, gestionarea ︉︃​︁︂︂​︁︄︄​︁︀︂costurilor și optimizarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈tehnică.
  • Asumarea responsabilității pentru specificațiile infrastructurii de rețea hardware și software a sistemului de control al site-ului și asigurarea conformității cu toate politicile de securitate cibernetică.
  • Furnizarea de conducere tehnică și mentenanta în implementarea proiectelor majore.
  • Gestionarea relațiilor cu furnizorii de sisteme și partenerii externi pentru a obține îmbunătățiri în performanță și costuri.
  • Organizarea și coordonarea zilnică a automatizării conform procedurilor stabilite, inclusiv backup-uri pentru programe și rezolvarea problemelor.
  • Propunerea și realizarea de planuri de întreținere pe termen scurt și lung, de întreținere preventivă și reparații în colaborare cu superiorii și colegii pe baza problemelor și cerințelor tehnice, precum și a programului de producție.
  • Asigurarea utilizării optime a mașinilor și echipamentelor de lucru, respectând cerințele de siguranță și calitate, și garantarea producției continue cu puține întreruperi din cauza defecțiunilor echipamentelor.
  • Intervenția în programele software ale mașinilor pentru a le optimiza și eficientiza funcționarea.

Beneficii:
  • contract de munca perioada nedeterminata,
  • tichete de masa,
  • masina de serviciu/ decont transport,
  • laptop/ telefon de munca (in functie de disponibilitate),
  • salariu competitiv,
  • posibilitate de avansare.
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024