Gratis

Inginer Automatist plc spalatorii self

MAGAZIN TREND SRL
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în programarea PLC, de preferat, dar nu obligatorie insa cunostintele sunt obligatorii
Cunoștințe solide de electrotehnică și automatizări industriale.
Cunoștințe de programare
Simțul responsabilității, mod de lucru independent și auto-organizat
Orientare ridicată către client și servicii

Descrierea jobului

Proiectarea conceptelor hardware și software moderne
Programarea comenzilor PLC
Programarea sistemelor HMI cu WinCC-flexible
Punerea în funcțiune a sistemelor în ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄cadrul companiei noastre și a misiunilor de service la clienții noștri din țară
Diagnosticare defecte;
Inlocuiri părți componente și parametrizări (invertoare, PLC-uri, touch pannels, etc);
Beneficii:

Posibilitatea de a te dezvolta

Stabilitate

Contract pe perioada nedeterminata

Posibilitatea de avansare

Instrumente/utilaje de lucru performante

Pachet salarial motivant, (compus din salariu fix + bonus in functie de performanta)

Abonament medical

Pachete de beneficii conform politici de resurse umane

Grija pentru oameni

Suntem o echipă tânără și dinamică, cu o experiență vastă de peste 10 ani în domeniu, dedicată producției de spălătorii self-service de înaltă calitate. În toți acești ani, am cultivat un mediu de lucru plăcut și prietenos, unde inovația și colaborarea sunt la ordinea zilei.
Publicat 8 Iul. 2024 Reactualizat 29 Iul. 2024 Expiră 7 Aug. 2024