Gratis

Inginer auto in service Volkswagen Audi Braila

APAN Automobile SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în inginerie mecanica (de preferat autovehicule rutiere).
  • Pasiune și curiozitate pentru industria auto (domeniul tehnic: mecanică și electrică).
  • Disponibilitatea de a învăța și asimila informații noi;
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a gestiona mai multe proiecte simultan;
  • Abilităti de organizare și planificare, capacitatea de a gestiona eficient programul si responsabilitățile, de a prioritiza sarcinile;
  • Abilități de adaptare și învățare rapidă, capacitatea de anticipa nevoile si schimbările astfel încât sa fim in pas cu activitățile din companie;
  • Interes pentru autoeducare si învățare continuă, motivație pentru excelență;
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Supervizează constant stadiului lucrarilor din atelierul de mecanică Volkswagen-Audi și asigură respectarea procedurilor de lucru.
  • Ajută la coordonarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈echipelor de mecanici ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si electricieni.
  • Comunică eficient cu consilierii de service.
  • Analizează documentația tehnică pusa la dispozitie de producator.
  • Realizează documentațiile tehnice necesare privind operațiile de mentenanță si reparații.
  • Participă la programele de formare continuă și actualizare profesională.
  • Menține o bună colaborare interdepartamentală.
Beneficii:
  • Pachet salarial care se va stabili în functie de nivelul de experiență.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Acces la scolarizari tehnice .
  • Mediu de lucru dinamic și inovator.
  • Participarea la proiecte de anvergură și impact în domeniul transportului.
  • Conditii bune de lucru.
  • Loc de munca stabil.

Descrierea companiei

APAN Automobile

APAN Automobile este parte componentă a Grupului de firme APAN, cu capital integral privat, având ca domeniu de activitate comertul cu autovehicule, cu accesorii și piese de schimb pentru autovehicule, precum și servicii de reparații auto.
APAN Automobile își desfășoară activitatea in 2 locații deja existente în Brăila și Galați:

  • Showroom Volkswagen (Service Volkswagen-Audi), situat in DN 22B km4, Șoseaua Dig Brăila-Galați.
  • Showroom Audi, situat în Galați, Str.Brăilei, nr.269.

Publicat 12 Iul. 2024 Reactualizat 12 Iul. 2024 Expiră 11 Aug. 2024