Gratis

Indrumator educational

SMART FINANCIAL BUSINESS S.R.L.

Candidatul Ideal

Ești COOL, SMART, FUNNY, ești ALTFEL decât ceilalți?
Îți plac provocările și te simți bine printre copii și adolescenți?
Ești o fire curioasă și cauți răspunsuri la întrebări despre viață și univers?
Ți se spune des că ești sufletul petrecerilor?
Daca răspunsul este DA, locul tău este printre noi, cea mai trăsnită echipă: Profesorii Trăsniți de la Fun Science!

Alături de noi îi vei ajuta pe copiii cu vârste cuprinse între 4 si 14 ani să descopere că știința poate fi amuzantă, trăsnită și fascinantă, iar tu vei deveni cel mai iubit profesor din copilăria lor- PROFESORUL TRĂSNIT.

Ca și Profesor Trăsnit vei coordona o sesiune pentru copii care poate avea loc la școală, în parc, la bibliotecă, la o petrecere, în laboratorul nostru trăsnit – The Lab, la companii, etc.

Descrierea jobului

Experiență în lucrul cu copiii- minim 3 ani;
Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă
Atitudine pozitivă;
Punctualitate, profesionalism ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂și responsabilitate;
Perseverență și dorința de a învăța;
Diplomație, motivație și disponibilitate;

Compania noastră aduce din acest an și în Galați franciza internațională Fun Science -Profesorii Trăsniți.
Din 1996 copii din întreaga lume au beneficiat de metoda Profesorilor Trăsniți® pentru a învăța prin experimente, participare și, mai presus de toate, prin distracție!
De la începutul anului 2024 a venit si rândul celor din Galați să beneficieze de această metodă care acoperă multe domenii ale științei, sustenabilității și educației generale pentru viață.
Predăm concepte științifice într-un mod pe care copiii îl înțeleg și îl țin minte. De la programe after-school și tabere de vară, la ateliere de lucru în clasă, spectacole, evenimente, petreceri de ziua de naștere și multe altele, curriculum-ul premiat al Profesorilor Trăsniți poate fi adaptat cum, când și unde aveți nevoie.
Publicat 25 Iul. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 24 Aug. 2024