Gratis

HR MANAGER

GRUP SAPTE S.R.L

Candidatul Ideal

Căutăm un nou superstar pentru departamentul nostru de HR!
Ești gata să preiei frâiele unui loc în care creativitatea, energia și zâmbetele sunt la ordinea zilei?
Ai viziune, inspirație și pasiune pentru proiecte fresh și curajoase? Ai ochi bun pentru potențial în oameni?
Atunci hai să ne vedem la o cafea!

De ce ai nevoie:
Experiență anterioară Payroll și administrare de personal de minimum 5 ani
Experiență în management de minimum 2 ani
Experiență în utilizarea aplicațiilor informatizate de payroll
Cunoașterea temeinică a legislației specifice relațiilor de muncă, legislației fiscale în domeniul salarizării
Atitudine proactivă, orientată spre rezolvarea problemelor
Limba engleză – nivel mediu

Descrierea jobului

Ce presupune activitatea:
Coordonezi, supervizezi,instruieşti şi evaluezi persoanele din departamentul de HR
Gestionezi procesul de calcul al salariilor angajaților;
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Asiguri corectitudinea și acuratețea calculului salariilor
Verifici lunar declarația privind obligațiile de plată a contribuțiilor sociale, impozitului pe venit și evidența nominală a persoanelor asigurate
Oferi consultanță și rapoarte pentru management și pentru colegii din structură
Dezvolți și implementezi politici, proceduri și procese eficiente de HR
Propui programe de salarizare potrivite organizaţiei și proiectelor derulate în agenție
Monitorizezi permanent schimbările legislative din domeniul relațiilor de muncă și domeniul fiscal și propui modificări în acord cu acestea la timp
Colaborezi cu furnizorii de servicii de SSM, PSI, Medicina Muncii
Menții comunicarea cu autoritățile publice – ITM, AJOFM, Casa de pensii etc.
Gestionezi procese de politică salarială, retenție, turnover, onboarding
Ce îți oferim?
Mediu de lucru plăcut, echipa tânăra și fun;
Salariu motivant;
Tichete de masă;
Zile suplimentare de concediu de odihna in functie de vechimea in companie
Zi liberă de ziua ta;
Abonament Bookster;

În cei peste 20 de ani de activitate, ce a început ca o firma locală de implementare a devenit o agenție de retail marketing full-service, conectată internațional, cu capabilități integrate de retail execution și retail experience. Totul, datorită contribuției individuale a fiecărui membru din echipa. Dacă îți sună logic, WaveCrest este locul pentru tine.

Îți propunem un job în care să crești și pe care să-l crești. La WaveCrest, mai important decât cum vii la job, este ce devii la job. Noi îți oferim tot suportul să faci o treabă bună și tot spațiul necesar să- ți pui propriile idei în practică.
​Dacă ești la fel de încântat ca și noi, te rugăm să ne trimiţi CV-ul, la adresa de e-mail coleginoi@wavecrest.io și hai să facem cunoștință!

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024