Gratis

HR Manager

DEEP GAMES S.R.L.

Candidatul Ideal

- experiente relevanta in cadrul unei societati din domeniul jocurilor de noroc
- excelente abilitati de comunicare
- cunostinte de legislatia muncii
- cunoasterea tehnicilor de intervievare
- aptitudine excelente de organizare si planificare
- cunoasterea limbii engleze obligatorie

Descrierea jobului

Responsablilitati :
- identificare si recrutarea personalului
- crearea, publicarea si gestionarea anunturilor de angajare pe site-urile de specialitate
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀verificarea si selectarea CV-urilor, inclusivsustinearea interviurilor pentru angajare
- suport principal pentru angajati, integrarea noilor angajati in colectiv, ajuta la rezolvarea problemelor
- asigura evidenta tuturor salariatilor din companie : angajari, demisii, concedii, eliberari adeverinte, etc
- participa la procesul de evaluare al angajatilor
- cunostinte salarizare/Revisal
- colaborare permanenta cu celelate departamente din cadrul companiei

Beneficii :
- salariu competitiv
- contract de munca prioada nedeterminata
- lucru intr-un start-up dinamic al unui brand cunoscut
- locatie premium foarte aproape de metrou Aviatorilor
- coletiv tanar si dornic de succes
- oportunitati de educatie si dezvoltare personala in cadrul companiei

Suntem un brand cu o experiență de succes de 15 ani atât în ​​operațiuni online, cât și land-based, încântati să ne extindem amprenta pe piața online din România. Suntem recunoscuți pentru angajamentul nostru față de inovație, calitate și tehnologie de ultimă oră. Fiind unul dintre cei mai distinși operatori de sali de jocuri din România, nu ne străduim doar să satisfacem clienții, ci sustinem și responsabilitatea socială și contribuțiile comunității. Valorile noastre de bază includ familia, societatea, sportul și mediul înconjurător, determinându-ne să avem un impact global pozitiv. Alăturați-vă echipei noastre – acolo unde vocea dvs. este auzită, munca dvs. are impact și potențialul dvs. este nelimitat. Împreună, vom modela viitorul industriei.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024