Hotel Manageri de Departamente si Echipa /Aplicație Generala

SALINA EQUINES SRL
45 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană sociabilă, cu abilități de comunicare verbală și scrisă, mereu atentă la nevoile celorlalți, ce știe să-și gestioneze timpul și să-și păstreze zâmbetul pe buze indiferent de provocări! persoana de hotel prietenos și ospitalier, care știe să fie autentic și prompt va descreți frunți și va distruge bariere!

Descrierea jobului

MANAGEMENT:
FRONT OFFICE MANAGER
FOOD AND BEVERAGE MANAGER
EXECUTIVE CHEF
HOUSEKEEPER
SALES MANAGER
MARKETING MANAGER
PURCHSING MANAGER
HACCP RESPONSIBILITIES
ECHIBA ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄DE TEHNIC

OSPATAR
RECEPTIONER DE HOTEL
BUCATAR
OSPATAR
CAMERISTA
SPATII COMMON
BELLBOY
BARTENDER

ISSA Resort Turda is an E-INFRA Holding company. The Resort with its luxury investment and unique concept and Horse Training Center is getting ready to open its doors in September 2024.

E-INFRA
u o experiență de peste 27 de ani, Grupul E-INFRA cuprinde 5 companii românești, active în domeniul energiei, construcțiilor și infrastructurii de telecomunicații.

Din holdingul E-INFRA fac parte: Electrogrup, antreprenor EPC pentru proiecte complexe de infrastructură critică pentru energie și energie regenerabilă, construcții și proiecte de telecomunicații, Nova Power and Gas, activă în producția de energie, furnizarea de energie și gaze naturale, distribuția de gaze naturale și trading cu energie și gaze, Netcity Telecom, companie care dezvoltă și operează infrastructura metropolitană de fibră optică din București, Direct One, operatorul celei mai mari rețele neutre de fibră optică la distanță cu acoperire națională, servicii de mentenanță și proiecte de telecomunicații și WESEE, care oferă servicii complete de instalare și mentenanță pentru parcuri eoliene.

Principalul obiectiv al Grupului E-INFRA este de a îmbunătăți calitatea vieții oamenilor prin furnizarea unei infrastructuri moderne de ultimă generație care să susțină un viitor mai bun.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024