Gratis

Head Supervisor

Zac Management Services

Candidatul Ideal

Dacă sunteți o persoană organizată, cu abilități de conducere remarcabile și dornică să contribuie la succesul unei echipe , vă încurajăm să aplicați pentru poziția de Supervizor Șef . Acest rol implică gestionarea activităților zilnice ale personalului, asigurându-te că toate sarcinile sunt îndeplinite conform standardelor noastre ridicate

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul nostru comun!

Descrierea jobului

Atribuții și responsabilități :

Se asigura de desfasurarea in sigurantă si bună dispozitie a programului de joacă
Este ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂raspunzator de coordonarea echipei si de respectarea procedurilor interne (deschiderea/ inchiderea zilei, SSM, PSI, curatenie si igiena, aplanarea si solutionarea eventualelor conflicte, verificarea si intocmirea planificarii privind prezenta la locul de munca, verificarea tehnica si vizuala a aparaturii electronice, inchiderea zilei dpdv contabil)
Colaborare cu ceilalți membri ai personalului pentru a forma o atmosferă de echipă pozitivă și de susținere
Monitorizarea performanțelor echipei, asigurându-se că sarcinile sunt îndeplinite cu acuratețe și în conformitate cu standardele si procedurile companiei
Centralizeaza si intocmeste rapoartele zilnice/ saptamanale solicitate de catre superior, cf. procedurilor interne (incidente, feedback clienti, sesizari, etc)
Asigura suport colegilor atunci cand este solicitat. fara sa isi neglijeze responsabilitatile proprii.

Cerințe :
Cunoasterea limbii engleze
Cunoasterea pachetului MS Office
Cunostiinte privind acordarea primului ajutor constituie un avantaj
Persoana empatica,rabdatoare
Să fie pregătit să învețe regulile, strategiile și politicile companiei și să lucreze în cadrul acestora.
Bun membru al echipei
Capacitatea de supervizare, delegare si organizare
Postul necesită capacitatea de a se adapta la un program flexibil inclusiv weekend-uri și sărbători, precum și capacitatea de a lucra într-un ritm rapid, intr-un mediu de lucru dinamic;
Competent în gestionarea simultană a mai multor priorități cu echilibru în condiții de stres ridicat.
Capabil să lucreze în colaborare, în mod proactiv și profesionist

Zacaria Group began its activity in Sibiu in, and has over the last 10 years gradually expanded its investments across Romania. Today the group has real estate investments in Sibiu, Bucharest, Oradea, Alba Iulia, Arad and the Black Sea coast. From its inception the main focus of the company has been the development of high quality residential projects, and since 2009 has also supplied customised warehousing for a wide variety of clients. In the last 10 years Zacaria Group has grown from strength to strength by being able to quickly adapt to market changes and constantly fulfilling customer group's headquarters are located at Zacaria Business Center, Soseaua Alba Iulia, nr 77A., Sibiu. The mother company : Alf Mizzi & Sons is a family run business which began its activity in Malta in 1915. The company's business activities are wide ranging and include: the importation of FMCG to Malta, telecommunications, electronics, and real estate development. Today, the company operates on an international level with investments in countries such as Belgium, Holland, Romania, Croatia, Libya and Egypt. In Romania Alf Mizzi & Sons is successfully represented by Zacaria Group of Companies.

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024