Gratis

Hai in echipa Tazz! Angajari in toata țara, Nr.0773725318

Unique Team Benju S.R.L.
8 poziții

Candidatul Ideal

Doresti un job unde tu iti faci programul?!

Bine ai venit in echipa noastra.

CERINTE:
- Pentru a deveni curieri în flota noastră ai nevoie de un telefon smart, o cartela sim + mijloc de transport propriu: autoturism; bicicleta; scuter; etc. De restul ne ocupam noi.
- Varsta minima 16 ani, persoană dinamica, serioas, responsabila, atenta la detalii, etc.

Descrierea jobului

OFERIM:
- Training complet gratuit cu full suport (va veni personal in prima zi cineva pe teren cu dumneavoastră);
- ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Bonusuri de performanta săptămânale;
- Program delucru flexibil (cadru legal de munca la 4 sau 8 ore);
- Plata se face la zi.

Partener oficial Tazz by eMAG cauta curieri pentru orașele: Arad, Timișoara, Cluj, București si altele in colaborarte cu Tazz . Te așteaptăm cu drag în echipa noastră!
Publicat 10 Aug. 2024 Reactualizat 11 Aug. 2024 Expiră 10 Sept. 2024