Gratis

Graphic Designer pentru albume foto si produse conexe

APERTURA SRL

Candidatul Ideal

- ambitios
- cunoscator de limba engleza cu abilitati bune la scris
- atentie la detalii
- experienta anterioara in design graphic
- pasiune pentru fotografie
- cunostinte de Adobe Photoshop sau InDesign
- cunostinte despre profile de culoare, DPI, termeni din industria de print
- livreaza la timp
- proactiv

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- machetarea albumelor foto cu fotografiile clientilor
- machetarea copertilor si mockup-urilor
- modificari de design in functie de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄feedbackul clientului
- exportarea fisierelor pentru print
- organizarea comenzilor
- design coperti (lettering, font pairing etc.)

Firma producatoare de albume foto pentru nunti si evenimente cu sediul in Oradea

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024