Gratis

Graphic Designer, birou Mogosoaia

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Ce cautam?
O persoana pozitiva si optimista cu foarte bune abilitati de comunicare, dinamism, adaptare usoara la schimbare, initiativa, empatie, atitudine pozitiva si o conduita corecta, civilizata fata de toate persoanele cu care intra in contact.

Ce ne dorim de la tine?
  • Minimum 4 ani experiență într-o poziție similara, dovedită cu portofoliu
  • Proactivitate și atenție la detalii
  • Capacitatea de prioritizare a sarcinilor, fexibilitate, gestionarea proiectelor și respectarea termenelor limită
  • Capacitatea de a lucra eficient într-o echipă și de a comunica clar idei de design
  • Gândire creativă și capacitatea de a propune soluții vizuale, în linie cu direcția de brand
  • Experiență în utilizarea programelor Adobe-Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere, Corel Draw (foto/video) - platforma MacOS.
  • Cunoștințe grafice UX / UI, lucrul cu programe de dezvoltare UX /UI (Adobe XD)
  • Cunoștințe de Html și CSS pentru realizarea de newslettere și bannere online
  • Experiență în domeniul graficii publicitare

Descrierea jobului

Ce vei face tu?
  • Colaborare strânsă cu echipa de marketing pentru realizarea materialelor de brand
  • Dezvoltarea conceptelor grafice creative, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄pe baza brief-urilor primite
  • Crearea și editarea conținutului foto/video
  • Realizarea de grafică pentru diverse platforme digitale (web, newsletters, social media, etc)
  • Executare operații specifice DTP, editare/prelucrare fișiere necesare printului (cărți de vizită, flyere, broșuri, mape, inserturi pentru mape, cataloage, afișe, vizualuri outdoor, newslettere, animație, video, etc)
  • Prelucrare machete finale, în faza de pregătire de tipar (offset sau flexo), web sau producție publicitară

Ce iti oferim?
  • Un job intr-o companie de renume
  • Posibilitatea de te dezvolta
  • Stabilitate
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Instrumente de lucru performante
  • Pachet salarial motivant
  • Abonament medical
  • Pachete de beneficii conform proiecte de resurse umane
  • Grija pentru oameni
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.