Gratis

Grafician DTP- Productie publicitara

YOUR JOB CONSULTING & RECRUITING S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
  • Experiență: Ai o experiență solidă în design grafic și tipografie digitală, de preferat în industria publicitară.
  • Cunoștințe Tehnice: Ești expert în utilizarea programelor de design, cum ar fi Adobe Illustrator, Photoshop, și CorelDRAW. Ai cunoștințe solide de prepress și tipar.
  • Atenție la Detalii: Ești meticulos și ai o atenție deosebită la detalii, asigurându-te că fiecare proiect este realizat la cele mai înalte standarde.
  • Creativitate și Inovație: Ai un simț estetic dezvoltat și îți place să aduci idei noi și inovatoare în proiectele tale.
  • Organizare: Poți gestiona mai multe proiecte simultan, respectând termenele limită și menținând o comunicare eficientă cu echipa.
  • Adaptabilitate: Te adaptezi ușor la schimbările din proiecte și ești deschis să înveți noi tehnologii și metode de lucru. Daca ai bifat da la cat mai multe de mai sus,abia asteptam sa te cunoastem!!

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Crearea și adaptarea designurilor pentru diverse suporturi publicitare.
  • Pregătirea fișierelor pentru tipar, asigurându-te că respectă specificațiile tehnice.
  • Colaborarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cu echipele de producție și marketing pentru a asigura coerența și calitatea materialelor.
  • Gestionarea și organizarea fișierelor grafice, menținând o bază de date bine structurată.
  • Telefon
  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru armonios cu o echipa tanara

La YOUR JOB valoarea constă în servicii de Selectie si Recrutare, Headhunting, Management de Personal profesionale, personalizate și de încredere pe care le oferim clienților și candidaților noștri.

Valorizăm profesionalismul și etica în fiecare interacțiune cu clienții noștri și candidații, asigurându-ne că procesele noastre de selecție sunt obiective și corecte.

Experiența noastră în headhunting și recrutare ne permite să construim echipe de elită pentru companii, aducând oameni talentați și dedicați în cadrul acestora. În plus, ne mândrim cu abilitatea noastră de a găsi candidați potriviți chiar și pentru poziții de top management, unde competiția este acerbă și cerințele sunt ridicate.

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024