Gratis

Gestionar

SC ELECTROCONSTRUCTIA ELECON SA

Candidatul Ideal

Competente personale:
  • Capacitate de organizare;
  • Cunostinte de operare calculator;
  • Mobilizare la solicitari profesionale temporar suplimentare;
  • Rezistenta la efort.

Alte competente profesionale ce pot fi un avantaj:
  • Calificarea ca si macaragiu-manevrant pod rulant comanda de la sol
  • Calificarea ca si stivuitorist.
Mai multe detalii vor fi oferite la interviu.

Descrierea jobului

Atributii si responsabilitati:
  • Asigura receptia produselor livrate de furnizori;
  • Asigura si raspunde de inregistrarea documentelor in sistemul informatic;
  • Organizeaza ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂securitatea bunurilor tehnico-materiale intrate in spatiile de depozitare;
  • Raspunde de realizarea manipularii, depozitarii si conservarii produselor primite;
  • Asigura eliberarea materialelor solicitate

Ce oferim:
  • Salariu competitiv, in functie de experienta in domeniu;
  • Asigurare de sanatate;
  • Prime de sărbători
  • Liber de ziua ta de naștere (zi plătită)
  • Tichete de masa 40lei/zi
  • Decontare abonament transport in comun;

Societatea desfasoara activitati de constructii montaj in domeniul electric, precum si lucrari specifice confecti metalice

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024