Gratis

Gestionar

TAVIANY SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în gestionarea stocurilor sau într-un rol similar.
  • Abilități excelente de organizare și planificare.
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu termene limită.
  • Cunoștințe de operare PC și utilizare a programelor de gestiune.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare.

Descrierea jobului

Responsabilități Gestionar depozit :
  • Gestionarea și monitorizarea stocurilor de produse și materiale.
  • Organizarea și supravegherea inventarelor periodice.
  • Primirea și ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂verificarea livrărilor de marfă.
  • Asigurarea unei bune organizări a depozitului.
  • Coordonarea activităților de depozitare și expediere a mărfurilor.
  • Menținerea relațiilor cu furnizorii și partenerii de afaceri.
  • Întocmirea și actualizarea documentelor de gestiune.
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță și protecție a muncii în depozit.
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 29 Sept. 2024