Gratis

GESTIONAR

NEW ART CATERING

Candidatul Ideal

Esti o persoana energica, ambitioasa si cu dorinta de munca?
Daca raspunsul este "da", atunci vrem sa te cunoastem!
Avem nevoie de tine daca indeplinesti urmatoarele criterii:

- Abilitatea generală de învăţare;
- Rapiditatea în reacţii;
- Rezistenţă fizică;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Abilitati de comunicare verbala si in scris;
- Abilitatea de a lucra sub presiune.

Descrierea jobului

Se asigura de intrarea si iesirea marfii in/si din depozit.
Efectueaza ,ori de cate ori este nevoie,inventarul stocului de marfa.
︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Controleaza temperatura produselor la receptie,in depozit si la momentul livrarii respectand specificul produselor.
Urmareste ca toate intrarile de marfa in gestiune sa fie insotite de documente justificative;
Raporteaza la cerere situatia stocurilor pe diferite intervale de timp;
Mentine relatiile cu furnizorii si cu magazinele;
Alte sarcini specifice indicate de conducere.
Salariul net: 3500-4000 Ron/luna

Companie cu peste 10 ani de activitate in domeniul HORECA, stabila si serioasa, aspecte demonstrate de colaborarea exclusiva de mai bine de 10 ani cu una dintre cele mai mari fabrici din Bucuresti. Aceasta colaborare exclusiva si calitatea serviciilor furnizate ne-au asigurat functionarea pe toata durata pandemiei cu metinerea tuturor locurilor de munca si asigurarea salariilor fara niciun moment de diminuare a cuantumului acestora ca urmare a situatiei pandemice. Avem un respect deosebit fata de angajatii nostri, lucru dovedit si de vechimea angajatilor nostri, unii lucrand impreuna cu noi inca de la infiintarea companiei.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024