Gratis

Gestionar

DIGI ROMANIA S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii;
- Experienta pe un post similar;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Bune abilitati organizatorice si atentie la detalii;
- Rezistenta la stress;
- Spirit de echipa;
- MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Experienta anterioara in operarea in programe de gestiune / contabilitate;

Descrierea jobului

- Opereaza in programul de gestiune si contabilitate bonurile de consum aferente materialelor gestionate;
- Opereaza bonurile de transfer pentru ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀mijloacele fixe si obiectele de inventar folosite;
- Opereaza in programul de gestiune toate intrarile si iesirile;
- Raspunde de gestiune in cadrul magaziei;
- Intocmeste fise de magazie, tine evidenta reperelor din gestiune;
- Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de gestiunea sa;
- Organizeza si ajuta la operatiunile de incarcare-descarcare;
- Este responabil de manipularea reperelor cu care lucreaza atat in interiorul depozitului cat si in exteriorul acestuia.

DIGI ROMANIA este unul dintre cei mai importanti operatori de servicii integrate de comunicatii din regiune, furnizand servicii sub brandul Digi in Romania, Spania, Italia, Portugalia si Belgia. In prezent, compania este lider in Romania pe piata segmentului de servicii de televiziune prin cablu si satelit, sub brandul Digi TV, de servicii de internet, sub brandul Digi Net, dar si un furnizor alternativ de servicii de telefonie fixa, Digi Tel si telefonie mobila, Digi Mobil, care este in continua crestere si dezvoltare. Compania detine singura televiziune de stiri din Romania in format full HD, Digi24 HD, cu 8 statii regionale, 4 canale de sport, Digi Sport 1, 2, 3 si 4, un canal de filme Pay-TV, Digi Film, 3 programe de documentare, Digi World, Digi Life si Digi Animal World, un canal de muzica, Utv, 5 posturi de radio: DIGI FM, Pro FM, INFO PRO, MUSIC FM si DANCE FM.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024