Gratis

GESTIONAR

Filara BioMed SRL

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

- Studii medii/superioare
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala: engleza
- Experienta de minim 2 ani
- O buna cunoastere a legislatiei si reglementarilor aplicabile domeniului de activitate
- O buna cunoastere a MS Office – Word, Excel
- Cunoasterea si/sau experienta in utilizarea sistemelor ERP/MRP
- Bune abilitati de comunicare, gandire analitica si proactiva, munca in echipa, dinamism,
capacitate de organizare
- Carnet de conducere categ. B

Descrierea jobului

Descrierea Jobului:

- Asigura gestiunea stocului, ambalaje, piese de schimb, consumabile specifice
departamentelor si de uz general, echipamentelor de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀lucru si de protectie in conformitate cu
procedurile interne ale firmei
- Opereaza in sistemul de gestiune, pe baza documentelor de intrare, a stocurilor enumerate
mai sus
- Asigura miscarea stocurilor
- Asigura ambalarea produselor in vederea expedierii catre clientii finali si livrarea marfurilor
local
- Receptioneaza fizic, cantitativ si calitativ toate produsele intrate pe platforma societatii in
baza documentelor de livrare primite de la furnizor (integritate produs, integritate ambalaj,
cantitate, numar de colete, greutate, prezenta eticheta etc.)
- Constata diferentele cantitative si le evidentiaza pe documentele de livrare prin inregistrare
scriptica si semnaturi atat din partea delegatului furnizorului, transportatorului cat si a
gestionarului
- Raporteaza superiorului ierarhic diferentele cantitative/calitative rezultate in urma receptiei
fizice in vederea intocmirii documentelor de neconformitati conform procedurilor interne
- Depoziteaza produsele in magazie respectand cu strictete locatiile atribuite fiecarui produs,
utilizand in mod eficient spatiile de depozitare si respectand normele de securitate si
protectie in munca, paza si protectie. Propune si identifica locatiile de depozitare
- Respecta locatiile de grupaj din magazie stabilite pentru departamentele firmei (produse
finite, materie prima, ambalaje, consumabile). In conformitate cu procedurile interne ale
societatii efectueaza operatiuni in programul de gestiune.
- Participa la instructaje si isi insuseste corect masurile de prim-ajutor
- Respecta regulile privind exploatarea si intretinerea echipamentelor si activelor utilizate
- Contribuie la mentinerea curateniei depozitului principal, inclusiv zona exterioara rafturilor

- Participa la incarcarea/descarcarea marfii in si din mijloacele de transport
- Respecta procedurile de lucru generale specifice firmei (programul de lucru, punctualitatea
in intocmirea si predarea rapoartelor etc.)
- Pastreaza confidentialitatea datelor si informatiilor la care are acces
- Efectueaza alte operatiuni necesare in cadrul firmei, cum ar fi servicii de intretinere a flotei
auto, livrari marfa, operatiuni curente in cadrul spatiilor firmei

Beneficii:

- Program de lucru Full-Time de 8h/zi, luni-vineri
- Pachet salarial motivant si tichete de masa
- Asigurare transport/decontare transport si telefon de serviciu
- Asigurare medicala privata
- Prime
- Un mediu de lucru profesional placut si competitiv, in care sunt stimulate si recompensate
performantele individuale si de echipa

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 30 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024