Gratis

GESTIONAR

BOG'ART SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Persoana cu simtul responsabilitatii, organizat, cu abilitati de relationare.
Experienta in gestiunea unui depozit de materiale de constructii sau santier de constructii.
Cunostinte temeinice de contabilitate de gestiune.
Experienta in intocmirea documentelor aferente administrarii unei gestiuni.
Experimentat in utilizarea calculatorului (softuri de gestiune)

Descrierea jobului

Gestionar in cadrul unui proiect de constructii.
Administrarea gestiunii santierului din punctul de vedere al intocmirii documentelor aferente acesteia si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄al organizarii.
Locatiile joburilor : Com. Petresti / Vulcana

Descrierea companiei

Bog'Art - Antreprenor General in constructii
Publicat 27 Mai 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 26 Iun. 2024