Gratis

Gestionar-Sef - Sisteme de vanzare si gestiune

SHOTERIA BAR SRL

Candidatul Ideal

• Experiența în domeniul ;
• Cunostințe de operare PC: Office (Word, Excel - mediu); Breeze, Keepapp
• Abilitați de comunicare si relaționare;
• Capacitate de planificare, organizare și control;
• Atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza;
• Persoana loiala, sincera si organizata.

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:

-deruleaza receptie si depozitarea marfii primite
-participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii;
-incarca marfa in ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︉sistemul de gestiune conform facturilor aferente ( nir-uri)
-este responsabil de acuratetea inregistrarilor in stoc, inregistrarea sistematica si cronologica a datelor privind stocurile;
-opereaza in stoc miscarile de marfa
-participa la procesul de inventariere;
-asigura integritatea marfii aflate in depozit.

Sunt necesare cunostinte Excel si sisteme de gestiune/vanzare Breeze, KeepApp.

Salariu 4500 lei + masina de firma.

Shoteria Bar SRL este o companie multilateral dezvoltata ce activeaza in domeniul Horeca, pe segmentul Beverages, avand ca linii de business, baruri, liquor stores, delivery si evenimente specifice.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024