Gratis

Gestionar piese auto

COMPEXIT GRUP - Compexit Trading

Candidatul Ideal

Compania noastra este in cautarea unui Gestionar Piese Auto pentru a se alatura echipei noastre dinamice.

Cerințe:
Pasiune pentru domeniul auto, de preferat cunostinte de baza despre piesele auto
Capacitatea de organizare si atentie la detalii
Experienta anterioara nu este necesara, dar reprezinta un avantaj
Cunostinte de operare PC

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Preluarea si gestionarea comenzilor de piese auto
Pregatirea marfii si livrarea (interna, catre departamentele service) conform comenzilor
Intocmirea documentelor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄necesare de insotire a marfii
Participarea la sesiuni de training pentru familiarizarea cu produsele si procedurilor companiei
Participarea la efectuarea inventarelor

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv cu experienta
Pachet de beneficii ce include si un abonament medical
Premii de sarbatori
Evenimente interne

Compexit Trading este Dealer Autorizat Skoda oferind produse si servicii auto complete, leader pe piata clujeana.
Activitatea firmei este una complexa si cuprinde comercializare automobile, comercializare piese de schimb, servisare auto, mentenanta, buy-back si vanzari auto second hand.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024