Gratis

Gestionar-manipulant marfuri

Truck Elements Express SRL

Candidatul Ideal

Criterii esentiale:
- Abilitati de organizare, meticulozitate;
- Experienta in gestiunea marfurilor, programe de gestiune, (constituie un avantaj experienta in domeniul auto);
- Coechipier bun, abilitati dezvoltate de comunicare;
- Atitudine deschisa, pozitiva si abilitati de planificare, organizare;
- Orientare spre nevoia clientului si cunostinte foarte bune in operare PC;
- Permis de conducere B (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Receptia si pregatirea de livrare a marfii;
- Realizarea prompta a operatiunilor in softul de gestiune;
- Aranjarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀si etichetarea marfii;
- Realizarea distributiei si aprovizionarii cu marfa de la furnizori in unele situatii;
- Comunicare foarte buna cu clientii si colegii de echipa;

Va oferim:
- Pachet salarial atractiv in functie de realizari, stabilitate, tichete de masa, echipa tanara si dinamica;
- Abonament servicii medicale.
- Oportunitati de dezvoltare si avansare in cariera;

- T2E - Truck Elements Express srl- este o companie tanara, parte a unui grup de companii de succes aflate in dezvoltare;
- Suntem o echipa de profesionisti cu experienta vasta in relatie cu piata de transport auto, dinamica crescuta si respect pentru om - fie client, coleg sau partener de afaceri.
- Colectiv tanar, ambitios, focusat pe dezvoltare si incurajarea initiativei
Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 13 Aug. 2024 Expiră 15 Aug. 2024