Gratis

GESTIONAR MAGAZIE

BGS Grup

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
  • Excelente cunostinte de operare PC si Microsoft Office;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Abilitati de organizare si coordonare; ︄︂︁︆︂︉︇︉​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌
  • Atentie la detalii;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Gestionarea magaziei de echipamente de lucru a companiei;
  • Intocmirea fiselor de predare/primire echipamente de lucru pentru salariatii ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃companiei;
  • Actualizarea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄zilnica a informatiilor in bazele de date;
  • Intocmirea documentelor de evidenta a receptiilor cantitative/calitative pentru materiile prime;
  • Gestionarea echipamentelor de lucru si a stocurilor;
  • Propunerea de solutii catre managerul direct pentru optimizarea muncii si a cheltuielilor;
  • Verificarea corectitudinii elementelor inscrise pe documentele primite;
  • Verificarea, centralizarea si controlarea cantitatilor de produse predate catre angajatii companiei;

Descrierea companiei

Cine este BGS?
  • Avem 30 de ani experienta si suntem lider in domeniul securitatii.
  • Suntem o echipa de profesionisti si investim in pregatirea noastra profesionala si personala.
  • Inovam constant in domeniul securitatii, folosind tehnologie de ultima generatie si trasam standardele de calitate in piata.
  • Suntem de treaba, firesti, flexibili;
  • Suntem atenti si ascultam ideile oricarui coleg;
  • Nu suntem o companie, suntem un GRUP, deci asta inseamna ECHIPA;
  • Latura umana e foarte importanta in marea noastra echipa, este ceea ce ne tine impreuna;
  • Nu suntem o multinationala, dar suntem stabili, drept dovada anul acesta am implinit 30 de ani;
Dacă esti interesat și îndeplinesti cerințele de mai sus, asteptam cu interes sa ne cunoastem!
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 7 Oct. 2024 Expiră 20 Oct. 2024