Joburi
Cariera
Te joci?
Salarii
Ofertă Companii
Cont nou
roen

GESTIONAR - IZVIN

SC NORDIC LOGISTIC SRL

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată, așteptăm CV-ul tău.

Cerințe:
• Experiență în gestionarea stocurilor constituie un avantaj;
• Cunoștințe de operare PC și a unui program de gestiune;
• Abilități excelente de organizare și atenție la detalii;
• Capacitate de a lucra independent și în echipă;
• Abilități de comunicare eficientă și soluționare a problemelor.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
• Administrarea eficientă a stocurilor de marfă;
• Recepționarea și verificarea cantitativă și calitativă a mărfurilor primite;
• Emiterea documentelor de gestiune (facturi, avize, etc.);
• Organizarea și inventarierea periodică a stocurilor;
• Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura fluxul corespunzător al mărfurilor;
• Gestionarea retururilor și a documentației aferente;
• Asigurarea corectitudinii înregistrărilor în sistemul de gestiune.

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv;
• Oportunități de dezvoltare profesională;
• Mediu de lucru dinamic și profesionist;
• Program de lucru flexibil.

Nordic Food este lider de piata in domeniul distributiei produselor alimentare premium.

Avand o experienta de peste 15 ani pe piata romaneasca de retail, compania a cunoscut o dezvoltare continua datorita preocuparii permanente pentru calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor. Compania colaboreaza cu cei mai puternici producatori din Europa, lideri incontestabili in calitate, pentru a promova produsele de top pe piata din Romania. Branduri precum Costa d'Oro, Heinz, Cirio, Diemme sau John West sunt deja cunoscute si apreciate de consumatorul roman.

Publicat 22 Oct. 2024Reactualizat 22 Oct. 2024Expiră 21 Nov. 2024