Gratis

Gestionar Divizia Tobacco Targoviste

CENTRAL MORENI SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Gestionar depozit dedicat şi responsabil pentru a se alătura echipei noastre din judetul Dambovita

Responsabilitățile dumneavoastră principale vor include gestionarea și monitorizarea stocurilor, recepționarea și expedierea mărfurilor și menținerea unui sistem de inventar precis. Veți lucra în strânsă colaborare cu echipa noastră de logistică și cu furnizorii pentru a asigura o aprovizionare eficientă și o livrare promptă a produselor noastre.

Reprezinta avantaj:
- Auto presonal si permis de conducere categ. B (se deconteaza deplasarea)
- Exeprienta pe o pozitie similara

Descrierea jobului

Principalele sarcini ale Gestionarului depozitului includ:
Recepţionarea şi verificarea mărfurilor primite în depozit
Etichetarea şi organizarea produselor în depozit
Monitorizarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀stocurilor şi actualizarea sistemului de inventar
Pregătirea comenzilor pentru livrare și asigurarea unei ambalări corecte
Colaborarea cu echipa logistică pentru a coordona transportul şi livrarea produselor
Rezolvarea problemelor legate de stocuri și gestionarea retururilor
Menţinerea curăţeniei şi a ordinei în depozit

Beneficiile de a lucra ca Gestionar depozit în cadrul companiei noastre includ:
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant
Posibilitatea de a dezvolta abilități solide de gestionare a stocurilor
Colaborarea cu o echipă dedicată şi profesionistă
Oferim un pachet salarial competitiv şi beneficii suplimentare

Cei interesati pot depune CV-ul la adresa de email officetc@centralmoreni.ro si pentru detalii suplimentare va rugam apelati la nr. 0725 234.360

Descrierea companiei

— Central Moreni –companie infiintata in 1991

Obiect de activitate : distributia si vanzarea statica prin standurile proprii in sistem en-gross si retail classic de produse de uz larg consum,FMCG,bauturi alcoolice si nealcoolice ,produse alimentare si produse nealimentare,produse din tutun.

— Distributii FMCG:

-Fortuna

-Agrana

-Croco

-Murfatlar

-Tymbark

-Atifco

-Cotnari

-Jidvei

-Sultan

— Producatori /Subdistributii:

-Brau-Union

-Ursus

-Coca-Cola

-Wrigley

— Distributii Tobacco

-Philip Morris

-British American Tobacco

- Japan Tobacco Int.

-Hongta Tobacco

-China Tobacco

— Numar de angajati: 210

— Depozite & Birouri:3800 mp depozitare si birouri cca 460 mp.

— Parc auto:

-utilitare livrare pana in 3.5 tone: 35 buc

-autoturisme 27

-camioane 3.5-5 tone:5 buc

-camioane 5-7.5 tone: 8 buc

-camioane 7.5+ tone: 2 buc

— Vanzari statice: 3 standuri (en gross/retail) situate geografic in centrul orasului Targoviste in cel mai important centru EG-Pavcom.

— Centrul de distributie –Razvad (distributie retail clasic in sistem pre-sales pentru toate produsele FMCG ,alimentare , nealimentare,alcoolice etc.)

— Centrul de productie –Razvad(productia de sucuri carbogazoase )

— Centrul de distributie-Tobacco & Coffee (distributie in sistem van-sales tobacco,cafea,telecom diverse) filiala Dambovita si filiala Prahova.

— 3 standuri EG/Retail –Pavcom Targoviste

— Facturare integrata –sistem de monitorizare si contabilitate centralizat.

— Nr. de clienti:684

— Nr. Clienti rural: 440

— Nr. Clienti urban: 244

— Contracte distributie( existente exclusiv)pentru DB, PH si BZ cu producatorii:

— PMI

— BAT

— JTI

— Hongta Tobacco

— China Tobacco

— Dezvoltarea buisnessului Tobacco & Coffee alaturi de partenerii (PMI,BAT ,JTI,HTS,CHINA Tobacco) pentru a deveni un jucator important in regiune DB,PH,GR,AG.

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 28 Iul. 2024