Gratis

Gestionar depozit

NOVAPAX ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

#Să fii coechipier bun, proactiv, cu simțul responsabilității;
#O fire organizată și atentă la detalii;
# Cu capacitate și dorință de a învăța rapid;
#Abilități tehnice și de orientare, utilizare PC;
#Experiența în manevrarea stivuitorului constituie avantaj
# Să ai liceu sau școală profesională;
# DOAR cu autorizaţie de stivuitorist - atestat ISCIR.

Descrierea jobului

-Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător (stivuitor, liza electrica, transpalet, scanner);
-Îndeplinirea sarcinilor operaționale care țin de activitățile de gestionare a ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂tuturor materialelor și articolelor din depozit:
-pregătirea comenzilor conform livrărilor de efectuat;
-încărcarea şi descărcarea mărfurilor din depozit în și din mijloacele de transport;
-asigurarea transferurilor de materii prime către producție și a produselor finite în depozit, conform fișelor;
-așezarea la raft sau locul de depozitare al mărfurilor;
- un singur schimb;
-asigurarea ordinii și curățeniei în depozit.

Beneficiile tale, ceea ce îți oferim:
# mediu de lucru profesionist;
# salariu corespunzător și bonus lunar;
# tichete de masă, decont transport public;
# voucher de vacanță;
# asigurare medicală privată;
# zile de concediu de odihnă suplimentare - în funcție de vechime, ziua de naștere- zi liberă;
# prime de sărbători.

Producator de piese injectate din mase plastice pentru industria auto.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 17 Iul. 2024