Gratis

Gestionar depozit Piese Auto

COMAUTOGLOB

Candidatul Ideal

- sa fie intr-o conditie fizica buna
- sa fie o persoana sociabila
- sa fie o persoana ordonata si responsabila
- sa cunoasca piesele auto
- sa aiba o conditie fizica buna
- identificarea corecta a pieselor
- necesar carnet de conducere

Descrierea jobului

- Receptia si verificarea marfurilor
- Asezarea marfurilor pe raft
- Pregatirea marfurilor spre vanzare conform proformelor primite de la ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄facturare
- Ambalarea produselor in cazul in care produsele sunt livrate catre clienti prin curier
- Uneori va fi nevoie sa si livrati marfa in functie de volumul de lucru

COMAUTOGLOB se ocupa cu distributia de piese auto DACIA RENAULT la nivel national. Suntem in cautare de oameni competeti care sa isi faca treaba asa cum trebuie. Locatia depozitului nostru: SECTOR 2, zona PANTELIMON FUNDENI. Daca crezi ca corespunzi cerintelor noastre, te rog sa ne lasi un CV.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024