Gratis

GESTIONAR-DEPOZIT MEDICAMENTE

FITERMAN PHARMA

Candidatul Ideal

Dacă...
• Îţi doreşti să lucrezi pentru cel mai dinamic producător de medicamente, suplimente alimentare, dispozitive medicale, dermatocosmetice şi cosmetice din România
• E important pentru tine să lucrezi într-o echipă determinată şi unită şi ești o persoană dinamică și flexibilă
• Ai o atitudine pozitivă și proactivă
• Cauți respect din partea angajatorului și oferi respect colegilor
• Consideri că munca de lucrător gestionar îţi poate aduce satisfacţii şi poţi veni cu drag la serviciu

Te vei bucura de...
• Pachet salarial corelat cu performanţele individuale şi de echipă
• Tichete de masă
• Libere de sărbători
• Discount la achiziţionarea produselor din gama Fiterman Pharma de pe https://shopfiterman.ro/
• Lucrul într-o echipă unită, armonioasă şi eficientă
• Un loc de muncă curat şi la standarde europene

Descrierea jobului

Poți realiza cu succes...
• Recepţia, pregătirea comenzilor, reconcilierea stocului şi expediţia produselor
• Aranjarea produsele pe locaţie, conform hărţii ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de depozitare
• Participarea la acţiunea de recepţie a produselor
• Participarea la efectuarea inventarului periodic al stocului de marfă

Perseverenta, pasiunea si dedicarea sunt motoarele care ne definesc activitatea de peste 29 de ani si care, alaturi de principiile pe care ne-am angajat sa le respectam inca de la infiintare, in 1995 – CALITATE, ECHIPA, DEZVOLTARE – ne-au transformat in cel mai dinamic producator roman din aria medicala: producator de medicamente, dispozitive medicale, suplimente alimentare si cosmetice.

In activitatea noastra suntem mereu inspirati de pacienti pentru a crea produse inovative adecvate nevoilor acestora. Tocmai de aceea, punem intotdeauna pret pe inovatie si cercetare, avand o echipa formata din specialisti in farmacie, medicina, biochimie si bioinginerie medicala. Impreuna, am creat, dezvoltat si produs peste 250 de produse care acopera peste 20 arii terapeutice.

Iar povestea noastra nu are sfarsit. Pentru ca viitorul ne va tine permanent conectati la ultimele tendinte din domeniul farmaceutic si medical pentru a oferi pacientilor nostri cele mai bune solutii terapeutice.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024