Gratis

Gestionar depozit materiale de constructii

SC MAX BAU MATERIALE SRL

Candidatul Ideal

SC MAX BAU MATERIALE SRL angajeaza gestionar pentru depozitul de materiale de constructii .
Cerinte minime :
- experienta in gestionarea materialelor de constructii de minim 2 ani
- experienta in coordonarea echipelor de depozit, in stabilirea de prioritati privind activitatile zilnice de receptie, depozitare, pregatire si livrare marfa.
- cunoasterea in detaliu a materialelor de constructii de uz general
- cunostinte de operare calculator
- corectitudine, rigurozitate, spirit ordonat si bun organizator
Programul de lucru este de luni pana vineri de la 8 la 17.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati sunt urmatoarele :
- gestionarea stocurilor de marfa pe grupe de produse, de la receptie si pana la ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂livrare
- receptia produselor in conformitate cu documentele insotitoare, depozitarea produselor pe grupe de produse, etichetarea si evidentierea acestora
- inregistrarea intrarilor si iesirilor de produse in sistemul informatic
- livrarea produselor in conformitate cu dispozitiile de livrare primite
- coordonarea echipei de lucratori din depozit si a conducatorilor auto in procesul de incarcare - descarcare produse
- respectarea intocmai a regulamentului intern, a cerintelor legislatiei in domeniul SSM, SU, ISCIR, mediu si alte cerinte legale
- organizarea tuturor activitatilor administrative ce tin de depozit.

Societatea Max Bau Materiale pune accent pe dezvoltarea personala a fiecarui angajat, oferind un sistem de salarizare si bonusare care incurajeaza si sustine performanta.

Max Bau Materiale SRL este o companie de distribuție nationala de materiale de construcții înființată in septembrie 2018, In prezent Societatea detine 8 puncte de lucru in Bucuresti, Cluj-Napoca, Brasov, Suceava, Craiova, Galati, Timisoara si Oradea.
Obiectivul pentru următorii ani este sa ajungem unul din principalii distribuitori de materiale de constructii la nivel national.

Publicat 14 Aug. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 13 Sept. 2024