Gratis

Gestionar depozit/magazin

TMD ELECTRION ASIST S.R.L.

Candidatul Ideal

Salut, ne dezvoltăm echipa și căutăm o persoană serioasă, cu bune abilități de organizare și atenție la detalii. Suntem o echipă tânără, dinamică, sociabilă si Pozitivă in gândire,aspect pe care dorim să-l transimtem si celor din jur.

Dacă ești o persoană care dorește să se dezvolte permanent si curioasă , aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine

Gestionar magazin/depozit la punctul de lucru din Tg Mures

Căutăm o persoană motivată și organizată care să se alăture echipei ELECTRICON ca Gestionar. În calitate de Gestionar, vei juca un rol crucial în sprijinirea operațiunilor și managementului companiei noastre. Aceasta este o oportunitate fantastică pentru cineva care caută să facă următorul pas în carieră și să câștige experiență valoroasă într-un mediu dinamic și modern.

Sunteti o persoana cu abilitati bune de organizare si coordonare? S-ar putea sa fiti noul nostru Manager Depozit!

Dacă ești o persoană motivată, cu o pasiune pentru leadership, cu o atitudine de intraprenor și cu dorința de a contribui la succesul unei companii în creștere, ne-ar plăcea să ne contactezi. Alătură-te echipei ELECTRICON ca să creștem impreună.

Cerinte:

Atitudine pozitivă
Experienta in gestionare depozit/magazin
Cunostiinte operare PC si sisteme de gestiune stocuri;
Abilitati de munca in echipa;
Integritate, seriozitate si implicare;
Persoană responsabilă, ordonată, corectă;
Bune abilități de comunicare și relaționare

Te asteptăm cu drag in echipă, dacă rezonezi cu noi !

Persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă;
- Efectuează recepția fizică a mărfii la intrarea în depozitul ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈firmei;
- Efectuează documentele justificative legate de stocuri;
- Participă activ la operațiunile de pregatire comenzi ;
- Oferă informații despre stocuri departamentelor firmei;
- Predă marfa către client conform documentelor emise;
- Ambalează și securizează marfa în vederea livrării;
- Asigura ordinea in depozit;
- Organizeaza marfa in depozit;
- Respectarea programelor de livrare;
- Intocmirea actelor însoțitoare ale mărfurilor ce intră/ies în/din depozit;
- Mentinerea standardelor de sanatate si securitate, igiena in spatiul de lucru;
- Supravegherea inventarierii marfii din depozit;

Beneficii:

Cine face parte din echipa noastra,are urmatoarele oportunități:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și într-o echipă entuziastă;
Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile în domeniul vânzărilor online și al produselor electrice;
Oportunități de avansare în cadrul companiei;
Mediu de lucru plăcut și stimulant.
Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;

Noi, echipa ELECTRICON, suntem partenerul dumneavoastră pe care vă puteți baza cu încredere la găsirea celor mai bune soluții pentru toate nevoile de echipamente și soluții electrice. Echipa noastră de experți este întotdeauna gata să vă ajute în selectarea produselor potrivite, fie că aveți lucrări pentru locuință, fie că sunteți antreprenor în domeniul instalațiilor electrice și aveți nevoie de cele mai bune echipamente electrice pentru spațiile comerciale sau de producție. Ne mândrim cu calitatea produselor pe care le avem în portofoliu deoarece lucrăm doar cu mărci de renume, care au un istoric dovedit, de excelență. Astfel, clienții noștri primesc solutii și echipamente de cea mai bună calitate pentru nevoile lor. Suntem distribuitor pentru unele dintre cele mai prestigioase mărci din domeniu precum: Hager, ETI Group, Schrack Technik, Wago, Siemens, Norak, Kopos, Finder, OBO Bettermann, Dietzel Univolt, Foerch, Scame și Haupa.

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 18 Iul. 2024