Gratis

Gestionar depozit, Cluj

BOSTIK ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

- Experienţă minim 2 ani în activitatea de gestiune;
- Studii medii/superioare;
- Detinerea unui atestat de stivuitorist;
- Cunostinte utilizare SAP, programe gestiune/livrari;
- Cunoştinţe operare computer: Windows, Ms Office;
- Simt organizatoric si responsabilitate;
- Atentie la detalii;
- Atitudine profesionala si proactiva;

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului (receptii, pregatire marfa, livrari, transferuri intre gestiunile interne, retururi, eliberari bunuri ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄pentru consum intern, casari etc);
- Asigura buna gestionare a stocurilor, documentelor financiar-contabile specifice, optimizarea spatiului de depozitare si calitatea depozitarii produselor;
- Urmareste termenele de expirare ale bunurilor aflate in gestiune si organizeaza gestiunea pe sortimente in functie de termenul de valabilitate;
- Asigura mentinerea ordinii si curateniei in depozit;
- Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de gestiunea sa;
- Cunoaste si respecta instructiunile privind sanatatea si securitatea in munca si situatiile de urgenta, precum si colectarea selectiva a deseurilor;

Descrierea companiei

Bostik Romania

Suntem mandri de istoria noastra: de la infiintarea Boston Blacking Company in 1889 (Statele Unite), pana la nivelul actual al companiei, lider mondial in domeniul adezivilor si al etansantilor pe pietele de productie industriala, de constructii si de consum.

De mai bine de un secol, dezvoltam permanent adezivi inteligenti pentru nevoile de lipire actuale si viitoare, contribuind la o lume mai sigura, mai flexibila, mai eficienta si mai receptiva. Succesul nostru este posibil datorita celor peste 6000 de angajati din peste 40 de tari pentru a dezvolta parteneriate stranse cu clientii, cu utilizatorii finali, cu furnizorii si cu partenerii nostri. Cu totii suntem motivati de valorile fundamentale ale culturii companiei noastre.

BOSTIK - segmentul de solutii adezive al Arkema

Bostik este companie a Grupului Arkema si jucator global in domeniul adezivilor specializati pentru pietele de constructii, de consum si industriale, ce dezvolta solutii inovatoare si multifunctionale de etansare si lipire si transforma viata de zi cu zi de peste 130 de ani.

Prin vanzarile anuale care depasesc 2 miliarde de euro, prin prezenta in peste 50 de tari si prin cei peste 6.500 de angajati, compania se angajeaza sa raspunda, prin inovatiile sale, principalelor provocari ecologice, energetice si tehnologice.

Bostik se concentreaza pe imbunatatirea continua si pe excelenta operationala pentru a raspunde asteptarilor clientilor si partenerilor sai.

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024