Gratis

🚀 GESTIONAR DEPOZIT - CLUJ ( 6 ORE )

HAPPY FACTORY SRL

Candidatul Ideal

Cautam un om harnic si responsabil:
  • Îți dorești un loc de munca stabil unde ești răsplătit pentru munca depusă
  • Esti harnic, responsabil și îți dorești un loc de munca de lungă durata
  • Studii medii

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale:
  • Recepționarea mărfurilor.
  • Manipularea și organizarea mărfurilor conform principiului FIFO (produsele mai vechi în față, cele noi în ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄spate).
  • Asistarea la încărcarea și descărcarea mărfurilor în depozit.
  • Pregătirea și expedierea comenzilor (mărfuri paletizate).
  • Etichetarea mărfurilor din depozit.
  • Menținerea ordinii și curățeniei în depozit (aspirat/spălat).

Beneficile pe care le oferim:
  • Echipament de lucru complet (pantofi de protecție sport, tricou, hanorac, jachetă).
  • Oportunitatea de a lucra cu programe și instrumente moderne.
  • Performanța ta va garanta avansarea în cadrul companiei.
  • În afară de activitățile din depozit și manipularea mărfurilor, vei avea la dispoziție un birou modern, dotat cu toate facilitățile necesare pentru a pregăti documentele zilnice într-un mediu confortabil și eficient.

ORAR DE LUCRU: 9:30 - 16:00 (Luni - Vineri)

SALAR / PROGRAM PART TIME
6 ore/zi (Luni-Vineri) - pana la 2700 RON NET

Salariul de 2700 RON este compus din:
+ 1900 RON gestionar / manipulator marfa depozit.

+ 300 RON daca ai Experienta (atestat) cu Liza/transpaleta electrica.
+ 300 RON daca ai Experienta in programele de gestiune.
+ 200 RON bonus de curatenie si aranjare.

În total, poți obține un salariu complet de 2700 RON (part time 6 ore /zi L-V)

PS. In caz ca nu ai atestat, putem noi sa te ajutam si sa te inscriem la acest curs de 2 saptamani.

Happy Factory SRL este o companie solidă și de încredere, fondată în 2015, lider incontestabil pe piața de băuturi asiatice din Romania. Cu o gamă impresionantă și diversificată de toppinguri, siropuri și pudre instant, ne-am consolidat poziția ca cea mai importantă referință în acest domeniu pe teritoriul României. Succesul nostru se bazează pe principii de excelență, inovare continuă și angajament neobosit față de calitate. Prin dedicare, seriozitate și perseverență, ne extindem orizonturile în fiecare zi, contribuind la dezvoltarea unei piețe dinamice și vibrante.

P.S. Dacă știi pe cineva care își dorește un loc de muncă sigur și stabil într-o companie de top, te rugăm să distribui acest anunț. Îți mulțumim pentru sprijin!

Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024