Gratis

GESTIONAR DEPOZIT - Amaru, Mizil

SC AFILIU TRANS SRL

Candidatul Ideal

  • Studiile medii constituie avantaj
  • Cunostinte principiale de gestiune si contabilitate primara
  • Experienta in domeniu prezinta avantaj
  • Cunostinte de operare: MS Office
  • Permis de conducere: categoria B

Descrierea jobului

  • Receptionarea si eliberarea produseleor din gestiune
  • Mentinerea evidentei produselor din gestiune si a miscarii acestora
  • Pastrarea evidentei la zi ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈a stocurilor existente;
  • Gestionarea documentelor specifice activitatii din depozit si asigurarea circuitului corect al acestora

Beneficii:
  • pachet salarial motivant cu posibilitatea de marire in functie de performante
  • tichete de masa
  • decontare cheltuieli transport
  • sansa de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica, dornica de afirmare si progres

Societate cu capital privat romanesc, specializata in cultura mare cu activitate de peste 20 ani pe piata romaneasca si cu un efectiv de peste 150 de angajati, cultiva cereale de calitate folosind produsele de top al celor de la DuPont.

Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024