Gratis

Game Master Escape Room

TROLL ESCAPE ROOMS
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam coleg entuziast, comunicativ, organizat si foarte atent la detalii, care isi doreste sa lucreze intr-un mediu dinamic si foarte creativ, care presupune multa interactiune cu oamenii.
Experienta in vanzari sau customer service si pasiunea pentru ESCAPE ROOMS sunt un mare plus.

Te vei potrivi manusa jobului daca:
- esti pasionat de jocuri, experiente interactive si escape rooms
- te simti in largul tau cand interactionezi cu oameni noi, iti place sa legi conversatii si stapanesti bine limba engleza
- esti foarte organizat, punctual, atent la detalii si ne putem baza pe tine
- iti doresti un mediu de lucru relaxat si creativ, nu un job 9 to 5 in care sa "rupi usa" la ora fixa
- esti descurcaret, vrei sa inveti lucruri noi si te atrage domeniul de live entertainment.

Descrierea jobului

CE RESPONSABILITATI VEI AVEA:

Vei primi clientii si vei efectua instructajul obligatoriu inainte de joc;
Vei supravegherea in permanenta ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁desfasurarea jocului si vei oferi indicii/ ajutor atunci cand clientii au nevoie;
Vei aranja corect si cu mare atentie camerele de joc a.i. sa fie mereu pregatite la timp pentru urmatoarea echipa; te vei asigura ca spatiile sunt curate si in perfecta stare de functionare si vei raporta pe loc orice problema survenita.
Vei participa la activitatile de promovare (campanii, social media etc.).

PROGRAM DE LUCRU:
Programul de lucru se discuta la interviu, insa disponibilitatea in zilele de weekend este cruciala!

BENEFICII
Salariu fix plus procent din fiecare rezervare tinuta.
Perioada de proba de 1 luna (platita), in urma careia - daca consideram ca facem echipa buna - vei lucra pe baza de contract pe perioada nedeterminata, cu toate beneficiile incluse.
Programul este part-time sau full-time (in functie de caz) si flexibil.
Bonusuri pentru performanta, idei creative, client service, bonusuri de vechime.
Vei face parte dintr-o echipa vesela, energica si vei avea un mediu foarte bun de lucru, in care poti sa te exprimi liber. Incurajam si apreciem ideile (esti binevenit oricand sa contribui in sedintele noastre de brainstorming) si oamenii care isi fac treaba cu pasiune si implicare.
Alte beneficii: free escape games cu restul echipei (poti merge cu echipa sa joci alte jocuri de escape de la alti operatori), iesiri cu echipa, teambuildings etc.

CV-urile necompletate cu raspunsurile la mini interviu nu vor fi luate in considerare!

The Codex este una din cele mai apreciate companii de escape de pe piata, dezvoltand pana in prezent peste 40 de expriente de tip escape atat pentru publicul larg si pentru segmentul corporate, cat si pentru operatori din alte tari. Din ianuarie 2020 am adaugat portofoliului nostru si brandul TROLL Escape Rooms, care opereaza in prezent 3 jocuri de escape (curand si al 4-lea).
Jocurile nostre se regasesc in 24 de tari de pe glob si continuam sa ne extindem si in noi teritorii.
Suntem o echipa mica, dar extrem de pasionata de ceea ce facem si cautam ne sa crestem colectivul alaturi de oameni care nutresc aceeasi pasiune pentru "intelligent gaming".

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024