Gratis

Game Master Escape Room

Inside Rooms SRL-D
2 poziții

Candidatul Ideal

Guys and girls, cautam un nou coleg!

Daca esti student sau absolvent si scrolezi printre anunturi sperand ca vei gasi un job cu program flexibil (stim ca studiile sunt importante!) si in acelasi timp iti doresti sa ai o activitate fun, atunci e cazul sa te opresti aici si sa ne trimiti un CV.

Ne dorim in echipa noastra o persoana entuziasta, deschisa, cu abilitati interpersonale si de comunicare, bine organizata, serioasa si care invata repede (de restul ne ocupam noi in training). :)

Daca pana acum ai dat check tuturor criteriilor, fii sigur ca ne-ai captat atentia!

Descrierea jobului

Sa iti spunem cate ceva despre job. Daca ai jucat jocuri de Escape Room pana acum, cu siguranta ai interactionat ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂cu un Game Master si ai o mica idee cam ce presupune activitatea lui; daca nu, nu e nici o problema, taskurile sunt usor de inteles.

RESPONSABILITATI
- intampinarea clientilor
- sustinerea instructajului inainte de joc, prezentarea si explicarea regulilor jocului si a scenariului specific camerei de evadare
- supravegherea parcursului jocului pe monitoarele de la receptie si oferirea indiciilor cand sunt cerute de catre jucatori
- preluarea feed-back-ului la finalul jocului
- resetarea corecta si completa a camerelor de joc si pregatirea rapida a acestora pentru urmatorul grup de participanti
- minime operatiuni pe casa de marcat, incasarea contravalorii serviciilor si evidenta incasarilor
- preluarea solicitarilor clientilor prin telefon, inregistrarea si evidenta corecta a rezervarilor in sistem
- mentinere ordine si curatenie in locatie

Crezi ca te descurci? Atat timp cat esti dispus/a sa inveti, noi suntem aici sa iti explicam tot ce ai nevoie sa stii, restul depinde de potentialul tau!

PROGRAM DE LUCRU:
- PART TIME sau FULL TIME
- Ambele programe sunt programe flexibile
- 3-5 zile lucratoare/saptamana, din care 2 sau 3 weekend-uri/luna se lucreaza

Programul il stabilim lunar, bineinteles tinand cont si de orarul tau.

CERINTE MINIME
- limba Engleza - mediu/avansat (Pentru ca unii dintre clientii nostri sunt straini, este important sa poti comunica cu ei in limba Engleza)
- minime cunostinte de utilizare a calculatorului
- abilitati excelente de comunicare orala si scrisa, abilitati de interactiune cu oamenii
- experienta in Customer Service reprezinta un avantaj

BENEFICII
- salariu atractiv / ore suplimentare platite
- posibilitatea de a lucra part-time
- decontarea transportului cand programul se desfasoara la ore tarzii
- bonusuri de performanta/publicitate/vechime
- tips

Daca ai ajuns pana aici si esti increzator ca acesta este un job potrivit pentru tine, hai sa facem cunostinta.

Inside Rooms este unul dintre Escape Room-urile de top din Bucuresti iar lucrul acesta se datoreaza atat camerelor de joc originale si captivante pe care le avem cat si echipei noastre care se preocupa constant sa imbunatateasca experienta clientilor si sa o faca memorabila.
Suntem o echipa tanara, dinamica, unde comunicarea si seriozitatea este esentiala. Suntem mereu dispusi sa te indrumam si sa tinem cont de parerile si sugestiile tale. Te vei bucura de un mediu de lucru fresh, friendly, unde vei ajunge sa vii de drag, speram noi.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024