Gratis

Fuvarszervező Biharkeresztes // Coordonator transport

VIASTEIN KFT

Candidatul Ideal

HU
Árufuvarozás szervezése, kamionok irányítása
Rendelések, fuvarok nyomon követése és ellenőrzése
Kapcsolattartás a vevőkkel, megbízókkal és alvállalkozó partnerekkel
Együttműködés a társosztályokkal és a raktárral
Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Számítógépes feladatok ellátása

RO
Organizarea transportului de marfa, managementul camioanelor
Urmărirea și controlul comenzilor și expedițiilor
Mentinerea contactului cu clientii, directorii si partenerii subcontractanti
Cooperarea cu departamentele partenere și depozitul
Efectuarea sarcinilor administrative legate de organizarea transporturilor
Efectuarea sarcinilor pe calculator

Descrierea jobului

HU - MUNKAVÉGZÉS HELYE: BIHARKERESZTES
Logisztikai végzettség, vagy szállítmányozásban szerzett releváns, minimum 3 éves munkatapasztalat
Belföldi fuvarszervezésben való jártasság
Minimum ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈középfokú iskolai végzettség
Tárgyalóképes szintű román, angol és/vagy német nyelvtudás, szóban és írásban
Felelősségteljes, önálló, igényes munkavégzés, kiváló kommunikációs készség
Felhasználói szintű MS Office használat (World, Excel)

Előnyt jelent
Túlméretes szállítási területen szerzett munkatapasztalat
GLABs ismerete

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Fiatal, dinamikus csapat
Tőkeerős cég, stabil vállalti háttér, hosszú távú munkalehetőség
Kiemelkedő munkakörülmények
Munkába járás támogatása

RO - ORAȘUL DE LUCRU: BIHARKERESZTES
Calificare în logistică sau experiență de lucru relevantă de cel puțin 3 ani în transport
Cunostinte în organizarea transportului intern de marfă
Studii medii
Cunoasterea limbi maghiare și română la nivel de limba materna, engleză și/sau germană, verbal și în scris
Muncă responsabilă, independentă, solicitantă, abilități excelente de comunicare
Cunostințe utilizare PC, MS Office (World, Excel,Outlook)

Este un avantaj:
Experienta de munca in domeniul transporturilor agabaritice
Cunoașterea programului GLABS

Ceea ce oferim:
Venituri competitive
Echipa tanara, dinamica
Companie bine capitalizată, oportunitate de angajare pe termen lung
Conditii excelente de lucru
Decontare cheltuieli transport la locul de muncă

Viastein Kft.este o companie înființată în 2017 care și-a propus ca în fabrica de la Biharkeresztes să producă dale, pavele și borduri la o calitate premium. Asfel fabrica fost dotată cu cea mai nouă tehnologie în domeniu.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024