Gratis

Functionar Economic

CENTRUL GENERAL DE ARHIVARE SRL

Candidatul Ideal

CENTRUL GENERAL DE ARHIVARE angajeaza personal pentru departamentul contabilitate.

Cerinte:
• Abilitati de comunicare si gestionare eficienta a ︋︆︉︎︇︊︎️​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎timpului de lucru, organizat.
• Rapiditate in executarea sarcinilor
• Seriozitate, responsabilitate, rigurozitate
• Acuratete si lucru eficient in echipa
• Capacitate ridicata pentru analiza, sinteza, planificare si prioritizare
• Studii economice in domeniul financiar-contabil
• Abilitati de lucru in MS Office in special stapanirea programului Microsoft Excel
• Buna capacitate de comunicare cu departamentele conexe
• Se exprima cu usurinta, corect din punct de vedere gramatical, redacteaza corect un text in limba romana
• Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Centrul General de Arhivare angajeaza Functionar Economic

Responsabilitati:
• Mentinerea colaborarii permanente, pe subiectele de activitate zilnica atribuite postului ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de Functionar Economic, cu departamentele de Contabilitate, Achizitii, Vanzari
• Introducerea corecta, completa si zilnica a datelor prelucrate in evidentele utilizate de companie;
• Asigurarea comunicarii cu alte organizatii (furnizori, clienti, institutii publice)
• Facturare si incarcarea in E-factura
• Evidenta clientilor si a soldurilor
• Urmarirea incasarilor
• Inregistrarea incasarilor si platilor
• Verificarea si inregistrarea documentele contabile
• Evidenta si plata obligatiilor bugetare, a impozitelor si a taxelor

Beneficii
• Oferim un mediu de lucru placut, intr-o echipa dedicata.
• Pachet salarial fix , tichete de masa, contract de munca pe durata nedeterminata

Constituie avantaj experienta dobandita si competente de lucru in domeniu financiar - contabil.
CV-urile si scrisorile de intentie se pot trimite si pe adresa: cv@cgarhivare.ro
Telefon contact: 0728110210

CENTRUL GENERAL DE ARHIVARE companie specializată in domeniul serviciilor de arhivare si depozitare documente.
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024