Gratis

Functionar economic - Departament Deconturi

ELITON TRANS SRL

Candidatul Ideal

- cunostinte contabilitate primara;
- experienta in operarea deconturilor din domeniul transportului international constituie un avantaj;
- capacitate de analiza si sinteza;

Descrierea jobului

- preia documentele de decont de la soferi;
- verifica documentele deconturilor;
- opereaza deconturile in programul de contabilitate al ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁societatii;

DESPRE NOI SC Eliton Trans SRL este o companie de succes cu o activitate de 27 de ani in domeniul Transportului Intern si International de marfuri. Cu o flota de peste 150 de camioane moderne Volvo si o echipa de profesionisti care activeaza in cadrul diverselor noastre departamente, Eliton Trans este partenerul de incredere la drum lung.
Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024