Gratis

FUNCTIONAR ECONOMIC - BRANESTI (ILFOV)

S.C. MICROFRUITS S.A.

Candidatul Ideal

- Studii medii sau superioare, de preferat in domeniul economic
- Experienta in gestiunea stocurilor si contabilitate primara
- Experienta in facturare si avizare
- Cunostinte operare pachet Microsoft
- Capacitate buna de relationare, comunicare, organizare, atentie sporita la detalii si dornic de a invata lucruri noi

Descrierea jobului
- Inregistreaza documentele contabile specifice si verifica inregistrarea acestora pentru inchiderea de luna
- Intocmeste facturile pe baza avizelor de expeditie si a receptiilor
- Introduce, verifica si tine evidenta avizelor si/sau facturilor de intrare marfa si a cheltuielilor firmei
- Verifica registrul de casa zilnic si tine evidenta stocurilor
- Intocmeste componente ale soldurilor conturilor si efectueaza reglari pe baza acestora
- Asigura controlul inregistrarilor contabile, procedeele de prelucrare a datelor si exactitatea acestora

Beneficii
- Pachet salariat motivant, negociat in functie de experienta candidatului
- Prime de Craciun/Paste si bonus punctual in functie de performante
- Tichete de masa
- Mediu de lucru prietenos, dinamic

- Intocmeste facturile pe baza ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄avizelor de expeditie si a receptiilor

Beneficii

MICROFRUITS SA este o companie infiintata in anul 2011, detine un capital privat 100% romanesc si are ca principal obiect de activitate comertul cu legume -fructe conventionale si bio. MICROFRUITS SA, ofera clientilor sai toata gama de fructe si legume proaspete, in orice sezon. La sfarsitul anului 2014, am finalizat propriul depozit si spatiu de birouri, in localitatea Branesti, judetul Ilfov ( aprox . 15 km de Bucuresti), unde ne si desfasuram activitatea intr-un cadru modern. Personalul este tanar, dinamic, specializat, experimentat si motivat de realizarile obtinute precum si de perspectivele existente. Punctul de lucru se afla in: Jud.Ilfov, Com.Branesti, Str.Garii, Nr.16

Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024