Gratis

Full Stack Web Developer

Netrom Comunicatii
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca stii despre tine ca esti pasionat de programare, ai ajuns la maturitate in utilizarea tehnologiilor web si vrei sa continui sa iti imbogatesti experienta cu proiecte complexe, te invitam sa parcurgi cu atentie informatiile de mai jos deoarece iti putem propune o experienta profesionala care ar putea fi de interes.

NETROM COMUNICATII activeaza de peste 20 ani in domeniul IT&C, oferind consultanta si realizand implementari de solutii integrate hardware si software. Totodata, prin parteneriatul pe care il avem in derulare cu Telekom Mobile, administram portofolii de clienti business si oferim suport si servicii pentru zeci de mii de utilizatori business de solutii IT&C.
In contextul in care numarul clientilor nostri care doresc solutii software personalizate este in crestere cu fiecare an care trece, ne dezvoltam echipa si avem 2 pozitii noi de Full Stack Web Developer (full time / part time)

Descrierea jobului

In ce va consta activitatea ta:

- Vei participa activ, impreuna cu alti membrii ai echipei noastre, la stabilirea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈arhitecturii solutiilor noi, la executia, testarea si optimizarea acestora in ciclul de testare si productie - pentru aceasta trebuie sa fi dispus/a sa participi la sedinte fizice 1-2 ori pe luna
- O sa te poti implica in dezvoltarea si optimizarea unor instrumente software pe care firma le detine deja, cu scopul de a furniza clientilor solutii care sa le ofere o experienta si o productivitate superioara;
- Vei avea posibilitatea sa iti exersezi si abilitatile de relationare cu clientii deoarece vom oferi impreuna si suport pentru solutiile software dezvoltate.

Ce variabile asociate profilului tau sunt relevante pentru noi:

- Experienta minima de 2-3 ani in programare utilizand tehnologii web si studii in domeniu;
- Detii compentete de programare in regim Full Stack Web Developer;
- Cunostinte frontend: HTML, CSS, AngularJS, AJAX;
- Cunostinte backend: PHP, MVC frameworks (Laravel), Javascript, PostgreSQL, Restful APIs, feed-uri de date (XML, JSON);
- Cunostinte de tehnologii mobile: Capacitor (Ionic), Bootstrap, Cordova;
- Esti o persoana organizata, disciplinata, proactiva si orientata spre rezultate, cu bune abilitati de dezvoltare in regim autodidact;
- Demonstrezi ca esti eficient individual si lucrezi foarte bine in echipa.

Ce iti oferim:

- Libertatea de a lucra full remote
- Oportunitatea de a dobandi experienta in managementul de proiect;
- Interactiuni cu clienti finali si sansa de a influenta in mod pozitiv productivitatea si profitabilitatea organizatiilor cu care colaboram;
- Recompensare financiara corecta, corelata cu rezultatele obtinute;
- Mediu de lucru placut si o cultura organizationala bazata pe comunicare si coaching

Daca esti interesat de aceasta oportunitate, aplica aici sau transmite-ne CV-ul tau, impreuna cu o scurta detaliere a interesului tau (in corpul email-ului) la adresa: mihai.serban@netromholding.ro

Descrierea companiei

INSPIRE HUMAN RESOURCES SRL

Sediul central: CLUJ-NAPOCA, str. Taietura Turcului nr. 47

www.inspirehr.ro

T: 0760786002

email contact: mihai.serban@inspirehr.ro

Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024