Gratis

Front Office Manager cu limba engleza

BERATUNG ADMINSERV SRL

Candidatul Ideal

BPG cauta o persoană foarte motivată, cu abilități excelente de organizare, care să contribuie activ la succesul echipei noastre.
Calificări necesare:
  • Cunoaștere excelentă a limbii engleze și române
  • Un mare sentiment de precizie:Task-urile trebuie făcute corect din prima, de fiecare dată
  • Creativitate și inițiativă: ar trebui să puteți vedea potențialele probleme și să le remediați sau să le raportați fără a fi întrebat.
  • Spirit analitic: puteți analiza situații necunoscute, bazându-vă pe cautarea pe internet și alte resurse și puteți veni cu planuri practice de acțiune
  • Trebuie să fii capabil să lucrezi în echipă și să te înțelegi cu ceilalți

Descrierea jobului

Veti indeplini direct sau veti supraveghea indeplinirea unora din urmatoarele activitati:
  • Mențineti documentele electronice și pe hârtie în stare ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄bună
  • Scanați și încărcați documente într-o arhivă electronică
  • Mențineți o structură bună de foldere în arhiva electronică
  • Menține ordinea în birou, controlând inventarul, astfel încât orice poate fi găsit și recuperat cu ușurință, inclusiv instrumente, documente, mobilier, computere și periferice.
  • Supravegheați munca altora care fac activități similare
  • Negociaza cu furnizorii de utilitati sau infrastructura companiei, cum ar fi gradini, cladiri, mobilier
  • Explorați noi tehnologii și dezvoltați recomandări privind imbunatatirea procedurilor de lucru
  • Faceți calcule de cotă de profit pentru membrii afacerilor pe care le administrăm în Germania
  • Analizați pontajele de lucru pe șantierele din Germania și calculați facturile pentru clienții noștri
  • Căutați noi talente pentru echipa noastră și gestionați procesul de recrutare de la publicarea anuntului în multe țări la nivel internațional până la gestionarea procedurilor de imigrare
  • Gestionati întreținerea și administrarea unui parc de vehicule
  • Gestionati asigurările de sănătate ale membrilor care lucrează în străinătate
  • Alte sarcini conexe.

BPG este un grup multinational de firme specializate pe consultanta si management, cu puncte de lucru in Romania, Germania si China. Oferim suport permanent electicienilor cu spirit intreprinzator, dornici de a lucra in strainatate. Totodata, oferim solutii avantajoase din punct de vedere financiar, concepute special pentru a fluidiza procesul de lucru. Portofoliul de lucrari si experienta acumulata de-a lungul anilor va vor facilita un serviciu bine gandit si adaptat necesitatilor dumneavoastra!

Publicat 12 Aug. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 11 Sept. 2024