Gratis

Front Office Assistant

S.C. CLINICA 32 SRL

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
- Cautam o persoana ambitioasa, proactiva, dinamica, cu foarte bune abilitati de comunicare si orientare catre client;
- Buna capacitate organizatorica, atentie sporita la detalii;
- Spirit de echipa si atuitudine pozitiva;
- Cunostinte bune de operare PC (pachet MS Office), operarea in alte programe specifice reprezinta avantaj;
- Cunostinte de baza contabilitate primara;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Experienta pe o pozitie similara intr-o clinica medicala reprezinta avantaj;
- Experienta de lucru cu incasare cash si card, registru de casa, intocmire facturi, reprezinta avantaj;
- Disponibilitate de a lucra in ture de zi.

Descrierea jobului

​Descrierea jobului:
- Realizeaza activităţi specifice recepţiei: preluarea pacientilor, efectuarea programarilor, preluarea apelurilor telefonice, preluarea corespondentei si gestionarea / redirectionarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈acesteia, suna pacientii pentru recall la tratementele efectuate;
- Furnizeaza informatii in legatura cu serviciile medicale oferite de companie si procedurile interventiilor;
- Depune toate eforturile pentru rezolvarea situatiilor problematice;
- Realizeaza sarcini administrative precum gestionarea documentelor, operarea in programul specific de programari, casa de marcat, facturare, registru de casa, diverse evidente de cheltuieli / consumuri, intomeste diverse rapoarte;
- Inregstreaza in softul intern facturile primite, gestioneaza stocurile de materiale, asigura relatia cu furnizorii, emite si preia comenzi;
- Colaboreaza cu medicii si asistentele, ofera suport in gestionarea pacientilor;
- Intocmeste programul asistentelor si aproba concediile acestora;
- Colaboreaza cu managementul clinicii si ofera suport in sarcinile administrative.

Beneficii:
- Oferim un loc de munca stabil, cu posibilitati de dezvoltare si promovare, intr-o companie de top pe piata serviciilor de medicina dentara;
- Mediu de lucru placut intr-o echipa performanta;
- Pachet salarial ataractiv;
- Locatie centrala, aproape de piata Victoriei.

Suntem din 2005 alaturi de pacientii nostri si ne dorim sa oferim servicii de calitate tuturor celor care au nevoie de ele. Avem o echipa extrem de bine pregatita, gata oricand sa iti ofere ajutorul, pe orice canal de comunicare, telefonic, online in timp real sau la clinica. Medicii nostri sunt foarte bine pregatiti, CLINICA 32 reprezinta standardul in materie de servicii stomatologice cu peste 15 ani de experienta. Oferim servicii stomatologice la standarde inalte si pentru copii, crestem impreuna cu ei, ii ajutam si ii invatam sa isi dezvolte si pastreze dantura sanatoasa pentru un viitor zambitor si lipsit de durere.

Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024