Gratis

Front Desk Officer

CLINICA DE IMPLANTOLOGIE ȘI ESTETICĂ DENTARĂ DR.ABBOUD S.R.L.

Candidatul Ideal

PROFILUL FRONT DESK OFFICER
  • Abilități dе client service care să îți permită să comunici într-un mod profesionist cu pacienții.
  • Atitudine și comportament pozitive cu ajutorul cărora să relaționezi într-un mod constructiv și non-conflictual cu pacienții, angajații și colaboratorii clinicii.
  • Capacitatea dе organizare eficientă a activităților și prioritizarea lor în funcție dе importanța și urgența lor.
  • Inițiativa concretizată prin motivare și determinare în găsirea și aplicarea dе soluții optime care să contribuie la prevenția sau depășirea obstacolelor întâmpinate.
  • Integritate, corectitudine și devotement.
  • Studii superioare finalizate sau in curs dе finalizare.
  • Cunoștințe dе limba engleză la nivel avansat.
  • Cunoștințe dе operare PC (MS Office).

Descrierea jobului

  • Cunoştinţe avansate de limba engleză
  • Peste un an de experiență în Medicină umană, Office / Back-office / Secretariat, Relații ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀clienți / Call center
  • Salariu >3500 RON +alte beneficii (in functie de experienta)
  • Program : Luni-Vineri 11:00-19:00

Suntem o echipă formată din medici specialiști cu o experiență vastă în stomatologie, dedicată zâmbetului tău. Grija față de pacient este prioritatea noastră, iar la Smile Design By Dr. Abboud vei găsi medicii, tehnologia și implicarea de care ai nevoie pentru a-ți transforma zâmbetul.
În prezent, clinica dispune de 2 cabinete modern amenajate destinate specialităților stomatologice (chirurgie, implantologie, endodonţie, protetică, estetică dentară şi facială, ortodonţie, stomatologie pediatrică, profilaxie şi prevenţie dentară), precum și o cameră de sterilizare si spaţii destinate administraţiei. Locatia este ultracentrala,zona Calea Victoriei vis-à-vis de Gelateria Velocita.

Publicat 2 Aug. 2024 Reactualizat 2 Aug. 2024 Expiră 1 Sept. 2024