Gratis

Front desk officer

SC FRIGOTEHNICA SA

Candidatul Ideal

  • Capacitate de organizare, planificare a activitatii, analiza si sinteza.
  • Excelente abilitati de comunicare.
  • Capacitate de stabilirea a prioritatilor.
  • Persoana dinamica, responsabila si diplomata.

Descrierea jobului

  • Organizeaza activitatile de secretariat, pregateste corespondenta cu parteneri/angajati, asigura fluxul informational intre societate si clientii externi, precum si intre ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄departamentele firmei;
  • Tehnoredacteaza diferite materiale si redacteaza corespondenta;
  • Intermedieaza si faciliteaza comunicarea dintre angajati si Directorul General;
  • Gestioneaza sedintele interne;
  • Elaboreaza/editeaza documente, rapoarte, analize (.ppt, .xls, .doc) atunci cand este cazul;
  • Gestioneaza adresa oficiala de e-mail si transmite intern catre destinatari toate solicitarile sosite pe aceasta adresa de e-mail;
  • Administreaza paginile de social media, precum si pagina principala de web a societatii;
  • Organizeaza si coordoneaza evenimentele legate de conferinte, team building, etc. atunci cand este cazul;
  • Gestioneaza corespondenta pentru sediul central al companiei.
  • Acorda suport administrativ si de protocol.

Pachet beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Sistem de bonusuri si compensatii in conformitate cu prevederile interne;
  • Mediu de lucru plăcut intr-o echipa dinamica;
  • Program lucru: Luni - Vineri, 8:00 - 16:30
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala privata;
  • Zile suplimentare de concediu si pentru evenimente de familie;
  • Programe de training.

Frigotehnica este unul dintre furnizorii importanti in domeniul frigului din Romania si ofera solutii complexe de frig pentru retail si industrial.

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024